Afiyet Diyet Tarifleri

kitap5

Satin-alAfiyetle Diyet Tarifleri, Dilara Koçak’ın 2009 yılında yayınladığı “Afiyetle Diyet” kitabının devamı niteliği taşıyor. Afiyetle Diyet kitabı pek çok insanı motive etti ve diyetlerin neden yarım kaldığı ve bu konudaki güçlü motivasyon kaynaklarına nasıl ulaşabilir sorularının cevaplarını okuyuculara ulaştırıyor. Kitabın içindeki küçük tarif bölümünün çok ilgi görmesi sebebiyle Afiyetle Diyet Tarifleri yazıldı.

Dilara Koçak “bu kitabı sadece ben yazmadım” diyor “ zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleri ile tarifler şekillendi. Bu kitapta yer alan iyi yaşam dostlarım iş, aile, sağlık, arkadaş, spor ve lezzet tutkunu. Her birinin ayrı bir başarı öyküsü var. Diğer bir ortak noktaları da, bu başarıyı paylaşmayı sevmeleri benimle birlikte bu kitapta oldukları için şanslıyım ve çok teşekkür ederim. Afiyetle diyet tariflerim sizi de mutlu ederse, bu kitap amacına ulaşmış olacak”

Kitap içinde kendi örnek hikayeleri ile Dilara Koçak’ın en sevdiği tarifiyle fotoğraflarını paylaşan bazı isimler arasında Şebnem Çapa, Nuri Has, Sanem Kardıçalı Tezman, Arzu Atabarut, Rıfat Saban, Güliz Onursal, Selin Çebi, Lİlkyaz Kocatepe, Ata Eremsoy var..

Bu kitapta afiyetle tüketilebilecek çorba, salata, tatlı, et ve balık yemekleri, kahvaltı tarifleri olduğu gibi glutensiz, laktozsuz tarifler ile örnek diyet menüleri var. Diyet ipuçlarının, yiyecek ve içeceklerin kalorilerinin de verildiği Afiyetle Diyet Tarifleri kitabında, sağlıklı olduğu kadar pratik ve doyurucu değişik lezzetlerle tanışacaksınız.

İlgili Yazılar

2011 İyi Yaşam Günlüğü Çıktı

İyi yaşam Günlüğü bu yıl 5. defa basıldı ve günlük yeni yıl klasiği haline gelmeye başladı. İyi bir yeni yıl hediyesi olarak oldukça fazla talep gören iyi yaşam günlüğü formuna

İyi Yaşam Günlüğü – 2017 Kadınlar İçin

Daha önce binlerce insan başardı. İyi Yaşam Günlüğü 10. yılında. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın. İyi Yaşam Günlüğü’yle

0 Yorum

Yorum yapılmamış!

Yorum yapan ilk kişi olmak için yorum yapın!

Yorum Yap