Afiyet Diyet Tarifleri

kitap5

Satin-alAfiyetle Diyet Tarifleri, Dilara Koçak’ın 2009 yılında yayınladığı “Afiyetle Diyet” kitabının devamı niteliği taşıyor. Afiyetle Diyet kitabı pek çok insanı motive etti ve diyetlerin neden yarım kaldığı ve bu konudaki güçlü motivasyon kaynaklarına nasıl ulaşabilir sorularının cevaplarını okuyuculara ulaştırıyor. Kitabın içindeki küçük tarif bölümünün çok ilgi görmesi sebebiyle Afiyetle Diyet Tarifleri yazıldı.

Dilara Koçak “bu kitabı sadece ben yazmadım” diyor “ zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleri ile tarifler şekillendi. Bu kitapta yer alan iyi yaşam dostlarım iş, aile, sağlık, arkadaş, spor ve lezzet tutkunu. Her birinin ayrı bir başarı öyküsü var. Diğer bir ortak noktaları da, bu başarıyı paylaşmayı sevmeleri benimle birlikte bu kitapta oldukları için şanslıyım ve çok teşekkür ederim. Afiyetle diyet tariflerim sizi de mutlu ederse, bu kitap amacına ulaşmış olacak”

Kitap içinde kendi örnek hikayeleri ile Dilara Koçak’ın en sevdiği tarifiyle fotoğraflarını paylaşan bazı isimler arasında Şebnem Çapa, Nuri Has, Sanem Kardıçalı Tezman, Arzu Atabarut, Rıfat Saban, Güliz Onursal, Selin Çebi, Lİlkyaz Kocatepe, Ata Eremsoy var..

Bu kitapta afiyetle tüketilebilecek çorba, salata, tatlı, et ve balık yemekleri, kahvaltı tarifleri olduğu gibi glutensiz, laktozsuz tarifler ile örnek diyet menüleri var. Diyet ipuçlarının, yiyecek ve içeceklerin kalorilerinin de verildiği Afiyetle Diyet Tarifleri kitabında, sağlıklı olduğu kadar pratik ve doyurucu değişik lezzetlerle tanışacaksınız.

İlgili Yazılar

Afiyetle Diyet Genişletilmiş Baskı

2009 yılında ilk baskısı yayımlanan Afiyetle Diyet kitabı genişletilmiş yeni baskısı ile alfa yayın evi tarafından yeniden okuyucularla buluştu. Neden diyetten vazgeçiliyor? Diyete nasıl hazırlanılmalı? Diyette başarının yolları Beslenmenin iyiliğine

Her gün yediklerini yazarak beslenmeyi öğren ve zayıfla

“İyi Yaşam Günlüğü 2007” geliri TEGV’na bağışlanmak üzere satışa çıktı. İyi yaşam günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlayan, iyi yaşam ve dengeli beslenme ile

0 Yorum

Yorum yapılmamış!

Yorum yapan ilk kişi olmak için yorum yapın!

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.