kitap5

Satin-alAfiyetle Diyet Tarifleri, Dilara Koçak’ın 2009 yılında yayınladığı “Afiyetle Diyet” kitabının devamı niteliği taşıyor. Afiyetle Diyet kitabı pek çok insanı motive etti ve diyetlerin neden yarım kaldığı ve bu konudaki güçlü motivasyon kaynaklarına nasıl ulaşabilir sorularının cevaplarını okuyuculara ulaştırıyor. Kitabın içindeki küçük tarif bölümünün çok ilgi görmesi sebebiyle Afiyetle Diyet Tarifleri yazıldı.

Dilara Koçak “bu kitabı sadece ben yazmadım” diyor “ zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleri ile tarifler şekillendi. Bu kitapta yer alan iyi yaşam dostlarım iş, aile, sağlık, arkadaş, spor ve lezzet tutkunu. Her birinin ayrı bir başarı öyküsü var. Diğer bir ortak noktaları da, bu başarıyı paylaşmayı sevmeleri benimle birlikte bu kitapta oldukları için şanslıyım ve çok teşekkür ederim. Afiyetle diyet tariflerim sizi de mutlu ederse, bu kitap amacına ulaşmış olacak”

Kitap içinde kendi örnek hikayeleri ile Dilara Koçak’ın en sevdiği tarifiyle fotoğraflarını paylaşan bazı isimler arasında Şebnem Çapa, Nuri Has, Sanem Kardıçalı Tezman, Arzu Atabarut, Rıfat Saban, Güliz Onursal, Selin Çebi, Lİlkyaz Kocatepe, Ata Eremsoy var..

Bu kitapta afiyetle tüketilebilecek çorba, salata, tatlı, et ve balık yemekleri, kahvaltı tarifleri olduğu gibi glutensiz, laktozsuz tarifler ile örnek diyet menüleri var. Diyet ipuçlarının, yiyecek ve içeceklerin kalorilerinin de verildiği Afiyetle Diyet Tarifleri kitabında, sağlıklı olduğu kadar pratik ve doyurucu değişik lezzetlerle tanışacaksınız.