Mezura

Mezura Sağlıklı Beslenme Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şirketi, pozitif bilimin ışığında mesleki ahlak ve etik ilkelerinden ödün vermeden, takım çalışması gücü ve dinamiğine inanarak, Dilara Koçak yönetiminde çalışmalarına devam ediyor.

Şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile wellness kavramını geliştirme konusunda Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak şu anda kurmuş olduğu MEZURA Kliniğin’ de uzman ekibi ile hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti veriyor.

“ölçülü beslenin sağlıklı yaşayın ”sloganıyla, vücudunuza yaptığınız sağlık ve beslenme yatırımlarının değerlendirilmesi, wellness konusunun pazarlama aktivitelerinde dünya trendlerini takip ederek uygulanması, marka iletişimi ve sosyal sorumluluk projelerinde sağlıklı beslenme temalarının kullanılması gibi konulardaki projeler de Mezura hizmet alanı içine giriyor.

Mezura, Sağlık ve Beslenme üzerine olan çalışmalarını bireysel ve kurumsal danışmanlık olarak iki ayrı yönde gerçekleştiriyor. Bireysel beslenme danışmanlığı doktor, psikolog, diyetisyen ve beslenme eğitimi ile sağlanırken, kurumsal danışmanlık hizmetleri her şirket ve sektöre göre değişiyor.